Tüyoner.com

Tüyoner isimli iddaa tahmin sitesini sizler için detaylı olarak inceledik. Açıkcası bu web sitesi bize hiç güvenilir gelmedi. Çünkü; geçmişte büyük vurgun ve dolandırıcılık yapmış olan kişilerin web siteleri ile tasarım olarak tamamen aynı. Bu script forumlarda 150 tl ye satılmakta olup tabiri caizse ele ayağa düşmüştür.

Bunun yanında ödemeyi havale/eft yöntemi ile yapmaya kalktığınızda hesap numaralarını göremiyorsunuz. Sanırım site sahibimiz isim ve soyismini göstermekten korkuyor olabilir. Ve son olarak kullandıkları kredi kartı ile ödeme yöntemi ise herkese verilen, instagram’da satış yapanların kullandığı sanal posdur. Yani burdan site sahibimizin vergi mükellefi olmadığını ve kısaca yasal olmadığını anlamış oluyoruz.

Tüyoner Güvenilir mi?

Tasarım olarak site düzeni çok karışık ve her yol ödeme yapmaya çıkıyor. Her taraftan saçma sapan alakasız butonlar çıkıyor. Tabi ki tasarım ve kullanışlılık bizim için ikinci planda kalıyor. Asıl sorun, adam akıllı çalışan bir canlı desteğin ve iletişim kanallarının olmamasıdır. Bunun yanında sitenin başarısı, tutturdukları maçlar veya kupon fotoğrafları gibi güven verici hiçbir şey bulunmamaktadır. Bu da web sitemizi bir tık daha güvensiz yapmaya yetmektedir.

Tüyoner Yorumlar

Kuponların olduğu ekranda dikkatimizi ilk çeken şey sansürlenmiş kuponlar ve elle yazıldığı çok belli olan kullanıcı yorumları oldu. Site sahibimiz yorumları hem kendisi yazmış hem de yorumlara kendi cevap yazmış. Malesef biz bunları çok gördük. İnsanlar artık bunu yemiyor sayın site sahibi…

Tüyoner Şikayet

Hepsini geçtik, peki verdikleri kuponlar tutuyor mu? Bunu bizzat üyelik alıp test etmek isterdik ama üyeliklerin 250₺ ve 400₺ olduğunu görünce şok olduk. Belli ki bu site sadece tasarımı değil, fiyatları da başka tahmin sitelerinden özeniyor.

İnternette basit bir araştırma ile sikayetvar.com ve dolandirici.co sitesindeki yorumlara göz attık. Malesef yine şaşırmadık. Ne kuponlar tutuyor ne de ücret iadesi yapılıyor…

https://www.sikayetvar.com/tuyonercom
https://dolandirici.co/tuyoner-com

Sonuca gelirsek; tüyoner.com dolandırıcı amaçlı kurulmuş amatör bir tahmin sitesidir. Biz size üye olmanızı önermiyoruz. Diğer iddaa tahmin siteleri hakkındaki yazılarımızı incelemek için BURAYA tıklayınız.

Tüyoner.com hakkındaki yorum ve şikayetlerinizi aşağıdaki yorum bölümü ile iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir