Banko Maçlar

Türkiye – Sırbistan Günün Banko Maçı (14 Ekim)

Grupta oynadığı 3 maçta varlık gösteremeyen Sırbistan’da önemli eksikler var. Savunmadan Maksimoviç, orta sahadan Tadiç, Milivojeviç, Kostiç ve Matiç’ten yolsun İstanbul’a geldiler. Almanya karşısında hücumda etkili olan A Millilerimiz iyi oynadığı Rusya maçının ikinci yarısında sadece tek golle yetinebilmişti. Cezalı Ozan Kabak ile sakatlıkları bulunan son dönemin formda ismi Efecan ve savunmadan Kaan Ayhan kadrodan çıkartıldı. A Milli takımımız son 4 maçında kazanamazken Sırbistan ise son 5 maçında galip gelmedi. Hücum gücü düşük olan iki ekibin kapışmasında 3 gol beklemiyorum. Tahminim 2,5 altı.

Toplam Gol 2,5 Alt 1.55

Milli takımımız adına en kritik eşik maçı olduğunu düşünüyorum. Rusya mücadelesinin ikinci yarısındaki oyun bu karşılaşma öncesinde ümit verdi. Zaten hedef yapmak için biraz geç kaldık. Her şeye rağmen sonuncu olmamak önemli. Sırbistan 3 maç sonunda sadece 1 puan topladığı için dipte yer alıyor. Bizim için şartlar galibiyet için hazır yüksek orandan kuponlarınızda yer verebilirsiniz.

Almanya ile oynadığımız hazırlık maçında hücumda iyi iş çıkarmıştık. Grupta Rusya deplasmanında 2. yarıda tek kale oynadık, galibiyeti kaçırdık. Gruptan çıkma yolunda bu maçı kazanmaktan başka çaremiz yok. Sırbistan, evinde Macaristan’a kaybetti. Buraya formsuz ve moralsiz geliyorlar. Kazanmak zorunda olan iki takımın maçında favorim Türkiye.

Maç Sonucu 1 2.15

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu