Tahmingold.com

Kendilerini güvenilir ve yasal oldukların iddia eden Tahmingold.com ‘u inceleyeceğiz. Öncelikle, bu sitenin bizimle hiçbir alakası veya anlaşması yoktur. Biz tarafsızca etraftan bulduğumuz bilgileri derleyip sizlere sunacağız.

Tahmingold

Öncelikle güven meselesi kişiden kişiye göre değişir. Örneğin Facebook ve İnstagram’da maç satanlardan çok dolandırılan olmuştur. Adam 500 tl parayı alır, kuponu verir sonra da engeli basar. Ama bu site bu konuda çok şeffaf. Birçok iletişim kanalları var. Telefon, canlı destek, Whatsapp destek, e-mail ve sitenin iletişim bölümünden iletişime geçebiliyorsunuz.

Ayrıca bu site bir şirkete bağlı olduğunu iddia ediyor. Şirket ismi de Altunsoft Bilgi Teknolojileri. Ben ticari sicil gazeteden baktım, evet böyle bir şirket var. Ama belki de başkasının şirketinin ismini vermişlerdir dedim. Elektronik ticaret bilgi platformundan hem siteyi hemde şirketi sorgulattım ve bu sitenin bu şirkete bağlı olduğuna emin oldum. Yani yalan yok, doğru söylüyorlar.

Tahmingold Şikayet

İnternette ufak bir araştırma yaparken acaba haklarında şikayet varmı dedim kendi kendime. Şikayetvar’da hakların bir miktar şikayetin olduğunu gördüm ama bütün şikayetlerin memnuniyetle sonuçlandırıldığını gördüm. Sonuçta 60.000’e yakın üyeleri var illaki şikayet olacak. Zaten olmazsa ben şüphelenirdim. Kısaca bu durum da beni tatmin etti. En azından şikayetlerle ilgileniyorlar ve sonuca ulaştırıyorlar.

Tahmingold Yorumlar

En önemli konu da şudur ki; maç yorumları… Sitede 3 tane üyelik çeşidi var. Silver üyelik, gold üyelik ve platinum üyelik. Fiyatlar fena değil, en azından bir tahminci için fazla değil. Maç yorumlarını inceledim ve cidden de tutuyor. 150 tl olan silver üyeliği aldım ve denedim. 3 adet kupon verdiler ilk günde 3 kupondan 1 tanesi, ikinci günde 3 kupondan 2 tanesi tuttu. Sonuç olarak kar ettik.

Tahmingold Güvenilir mi?

Sonuç olarak ben bu siteyi araştırdım, inceledim ve üyelik satın aldım. Şuanlık da memnunum ve herkese öneririm. Facebook’da, İnstagram’da dolandırılmaktan bıktıysanız Tahmingold.com sağlam bir site.

Başa dön tuşu