İddaa Rehberi

Sürpriz Tahminler Nasıl Yapılır?

Bazen can sıkıntısı bazende para kazanma arzusu bizi iddaa’ya yönlendirmektedir. Bu para kazanma hırsı, bir günde para kazanma isteğini de yanında getirmektedir. Bunun içinde sürpriz tahminler arayışına girmişliğimiz oluyor. Bu yazımızda size bu konuda bilgi vereceğiz.

Sürpriz tahminler deyince aklımıza; ilk yarı maç sonucu tahminleri, +7 gol tahminleri ve skor tahminleri aklımıza gelmektedir. Genelde bu tarz tahminleri iddaa oranlarını takip eden sitelerden, oranı düşmekte olanlardan seçebiliriz. Bunun yanında ücretli kupon satan birçok siteden de bu tahminleri temin edebilme şansınız mecvuttur.

İddaa Sürpriz Tahminler

Benim tercih ettiğim web sitelerini aşağıda listeliyorum. Siz de bu siteleri takip edip kaliteli tahminlere ulaşabilirsiniz.

+7 Gol Tahminleri

Genelde güçlü bir takım ve zayıf bir takım arasında olan müsabakalarda kullanılan bir tahmin türüdür. Örneğin Barcelona ile zayıf bir takımın yapacağı bir maçta +7 gol seçeneği kullanılabilir. Ayrıca İngiliz alt liglerinde ve Hollanda alt liglerinde sık sık +7 gol görülmektedir.

İlk Yarı Maç Sonucu Tahminleri

Bu tarz tahminleri düşen oranlardan takip edip 1/0, 2/0, 1/2 ve 2/1 şeklinde oynayabilirsiniz. Tabi ki bu tarz tahminleri yakalamak çok zordur. Brezilya, Arjantin ve İngiltere alt liglerinde sık sık bu tarz sonuçlar görülmektedir.

Skor Tahminleri

Bana kalırsa tamamen şans ile alakası olan bir tahmin türüdür. Genelde şikeli maç diyebileceğimiz tarzdan maçlardır. Bu tarz tahminler yapacaksanız çok iyi tüyolar almanız gerekmektedir. Ama bunun yanında yapacağınız iyi istatistikler size bu tahminlerde çok yardımcı olacaktır.

Oranlar her maç için değişir. Bana göre sürpriz tahminler 4.00 oranından büyük maçlardır. Bu maçlarda genelde ev sahibi olan takıma yönelmekte fayda vardır. Örneğin favori takım deplasmanda oynarken bazen çok düşük oranlar verir. Öreğin Sevilla deplasmanda Valladiod ile oynarken üst sıra mücadelesine göre çok düşük oran verebilir. Ancak bu maç hiç bir zaman kesin olarak adlandırılamaz. Hemen oyunculara bakıp bu maçta ev sahibi takımın avantajlı olduğu noktalara bakmak lazım. Bir ufak uyarı yapıyım. Eğer sürpriz tahminler yaptıysanız bu maçları izlemeyin. Bazen tam bir eziyete dönebiliyor!

Bu yazımızda sizlere en sürpriz tahminleri bulmanız için yardımcı olmaya çalıştık. İddaa hakkında bilmediklerinizi öğrenmek için sitemizdeki iddaa rehberi bölümünü incelemeyi unutmayınız!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu