İddaa Tahmin Siteleri

Sirpblog.com İfşa ve Şikayet

Baştan söylüyoruz sirpblog.com dolandırıcıdır! Bu site üyelik paketleri satıp tahminler vermektedirler. Peki ne var bunda? Evet bir şey yok gayet normal. Zaten yaptığı dolandırıcılıklar sonrasında başlıyor.

Sirpblog.com %100 Dolandırıcıdır!

Sirpblog.com üyelerine; kuponları kendilerinin oynadığını, eğer kazanılan ikramiyeyi almak isterseniz vergi ödemesini sizin yapacağınızı söylüyorlar. İşte dolandırıcılık burada başlıyor. İnternetten topladığımız verile göre de bu onaylanmış bulunmakta.

Buna adınız kadar emin olabilirsiniz ki, vergi ödemesi diye bir şey yoktur. Adem ismindeki bir şikayetçi aynen bunları demiş: “48 bin TL kazandığımı söylediler sonrasında vergi adı altında bende tam 2.400 TL vergi parası istediler bende vermedim.” Adem bey ucuz yırtmış ama kayıtlarımıza göre birçok kişi bu tuzağa düşmüştür. Kendisi aldığımız haberlere göre savcılık ile suç duyurusunda bulunmuştur.

Bir şey daha farkettik ki, hesap numaralarını ve özel bilgilerini saklıyorlar. Üye olduğunuzda üyeliğiniz onaylanmıyor, ancak para yatırdığınızda üyeliğiniz açılıyor. Hesap numarası almak için, hesap numarası alma formu doldurmanız gerekiyor. Kısaca korktukları için çoğu şeyi saklıyorlar. Ama demek ki paraya sıkıştıkkları için bize canlı destek hattı üzerinden bir hesap numarası verdiler. Sevcan Fidan isminde bir hanım efendinin hesap numarasını usülsüzce kullanıyorlar. Aşağıdaki eklemiş olduğumuz fatura tamamen sahtedir.

Nitelikli dolandırıcılık, belgede sahtecilik ve vergi kaçırma gibi suçları açık açık işlendiği ortadadır. Bu site yüzünden mağdur olanların en kısa süre içinde en yakın polis karakoluna gidilmesi veya savcılık üzerinden suç duyurusunda bulunulması rica olunur. Yorumlar bölümüne siz de şikayetinizi yazarsanız size bizzat anlaşmalı hukuk büromuz ile yardım etmeye hazırız. Biz sizler yerine suç duyurusunda bulunduk. Çünkü bu bir kamu suçudur. Bu tarz dolandırıcı iddaa tahmin sitelerini bizlere ihbar ettiğiniz taktirde sizler yerine ifşa edeceğiz.

Ayrıca bu siteyi devlete bağlı İhbarWeb üzerinden ihbar edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu