Kralbanko.com

Kralbanko Şikayetleri

Bir tahmin sitesine üye olmadan önce mutlaka o site hakkındaki şikayetleri bakıyoruz. Kralbanko şikayet konusunda gayet başarılı bir durumda. Çünkü haklarında hiçbir şikayet yada kötü yorum bulunmamaktadır.

Haklarında şikayet veya kötü yorum olmaması kralbanko’nun güvenilir ve başarılı bir iddaa tahmin sitesi olduğunun kanıtlarından biridir. Çünkü herkes çok iyi biliyor ki internette hiç birşey sır kalmamaktadır.

Tabi ki her şikayete ve her kötü yoruma da inanmamak gereklidir. Çünkü popüler bir sitenin illaki sevmeyenleri, rakipleri ve düşmanları olacaktır. Bu yüzden kasıtlı karalamalar ve lekelemeler illaki olacaktır. Bu yüzden bir şeyi araştırırken sadece bir kaynağa değil, bir çok kaynağı araştırıp karar vermeniz gerekir.

Bu yazımızda kralbanko şikayet hakkında bilgi vermeye çalıştık. Bol şanslar ve bol kazançlar dileriz.

Site Adresi: https://kralbanko.com

Kralbanko hakkındaki yazılarımız: https://kazanmakbasit.com/kralbanko-com

Etiketler

İlgili Makaleler

12 Yorum

  1. Selamün aleyküm arkadaşlar 23 Ekim’de özel kupon almıştım 300 tl ye tuttu karşılığında da içimden geldi %20 komisyon yolladım. bu siteye verdiğim her para helali hoş olsun. Sevgiler saygılar.

  2. Herşey iyi hoş yalan yok amma ve lakin müşteri temsilcileri anında cevap vermiyor. mesela durmadan yazınca engelliyorlar. 😀 kuponlar tutuyor ama işte adamları rahatsız etmemek lazım.

    1. Beyler kralbanko şikayetim şu; gece saatlerinde müşteri temsilcisi yok. istediğim saatte ulaşamıyorum. neden 7/24 müşteri desteği yok. merak edenler için kuponlar tutuyor.

  3. maçlar geç paylaşılıyor. ben gece çalışıyorum gündüz uyuyorum ve bu yüzden kuponlara yetişemiyorum. bir uyanıyorum bi bakıyorum kuponlar tutmuş aq. içim cız ediyor vallahi. ya geceden paylaşın yada sabah paylaşın ayıptır ya para verdik o kadar.

  4. şikayet değil de bir önerim olacaktı. sitenin mobil uygulaması yok. bazen googledan siteyi bulamıyorum ve zaman kaybediyorum. mobil uygulaması olsa hemen bir tıkla girer çıkarız siteye. site yetkililerine ulaştım bu sorunu dile getirdim ama ilgilenen olmadı.

  5. helal olsun adam gibi ve cesurca yazmışsın. tebrik ederim. karalayanlara inat kralbanko adamdır. ben 2 aydır üyeyim hiçbir sorunum şikayetim yok. çekemeyenler de anten taksın ne diyim. daya o anteni alıp…. hahahah

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu