Kralbanko.com

Bu yazımızda, yeni keşfetmiş olduğumuz Kralbanko.com ‘u incelemeye alacağız. Kralbanko aylık üyelik paketleri ile günlük iddaa tahmin veren bir sitedir.

Kralbanko

İlk olarak güven sorunu kişiden kişiye göre değişir. Örneğin Facebook ve İnstagram’da kupon satın alıp dolandırılanlar çok fazladır. Adam 500 tl parayı sizden alır, kuponu verir akabinde sizi engeller ve iş biter. Ama bu site bu konularda çok şeffaf. Birçok iletişim kanalları var. Telefon, canlı destek, Whatsapp destek, e-mail ve sitenin iletişim bölümünden iletişime geçebiliyorsunuz.

Üye olurken ki tek kuşkum sitenin yeni olmasıydı. Müşteri temsilcisi güzel diliyle beni ikna etti. Tabi ki biz tatlı söze inanacak değiliz ama, belgeli argümanlarla bir ikna olunca ikna olduk. İlk günden verilen maçların tutması bizi çok şaşırttı. Belki de ilk günün şansıdır dedik ama 5 günde 7 kupon tutunca fikrimiz hayli değişti.

Kralbanko Şikayet

Site hakkında küçük bir internet araştırması yaptık tabi ki. Öncelikle haklarında şikayet yok, aksine memnuniyet yazıları var. Forumlarda ve sözlüklerde haklarında olumlu şeyler yazılmış. Belki site yeni olduğu içindir ama şahsen ben memnun kaldım. Tek kusur belki, kuponlar sitede geç yayınlanıyor.

Kralbanko Yorumlar

Site sadece üyelik alanlara değil, iddaa tahminleri bölümünde maç yorumlarına ve tahminlerine de yer veriyor. Günlük olarak birkaç maçın hem analizini hemde tahminlerini paylaşarak bütçesi olmayan üyelere de yardımcı oluyorlar. Zaten biz de bu analizleri takip edip, tuttuğunu gördüğümüz için üye olduk. Yanı maç yorumları konusunda da tatmin ediciler.

Kralbanko Güvenilir mi?

Bu kadar yazıdan sonra güvenilir değil demek ahmaklık olurdu herhalde. Ben siteyi inceledim, araştırdım, takip ettim, üyelik aldım ve kazandım. Eğer orada burada dolandırılmaktan bıktıysanız ve güvenilir bir tahmin site arıyorsanız bu site tam size göre. Güvenle üye olabilirsiniz.

Site adresi: https://kralbanko.com

Başa dön tuşu