Kralbanko.com

Kralbanko.com Gerçekten Kazandırıyor! (İspatladık)

Öncelikle yazılarımızı pür dikkat takip edip bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Aynı şekilde kralbanko.com için hazırladığımız makalelere itibar edip bize güvendiğiniz için ayrıca teşekkür ederiz. Tabi ki bizi tanımayanlar güvenmemekte haklılar ve bu yüzden ispat talep etmeleri çok doğaldır. Bu talebi olumlu karşıladığımız için kendi yöntemlerimiz ile ispat edeceğiz.

En büyük ispat kazandıklarımızı göstermektir. Daha önceden satın almış olduğumuz Süper Üyelik’te verilen maçlara oynadığımız kupon fotoğraflarını sizler ile paylaşacağız. Bakalım kralbanko gerçekten bize kazandırdı mı? Bilmeyenler için kralbanko’nun site adresi: https://kralbanko.com

23 kasım’da verilen kupona 60 tl basıp 1.937 tl kazandık. Neden az bastın diyebilirsiniz. Çünkü biz kuponları internetten oynuyoruz. Bu kuponları sırf siz istediniz diye bayiden oynadık.

24 kasım’da 50 tl basıp 1.437 tl kazandık. Bu kupondaki maçlar gerçekten profesyonel analiz içeren tahminlerdir. Şahsen benim aklıma gelmezdi böyle bir kupon oluşturmak.

27 kasım’da verilen bu kupon çok güzel bir kasa katlama kuponuydu. İnternetten 2.000 tl bastık ve hatrı sayılır bir para kazandık diyebilirim.

23 kasım’da verilen bu kupon günün süpriz kuponuydu ve tuttu. Tutmaz diye fazla basmadık ama malesef tuttu.

29 kasım’da verilen bu kupona da tutmaz diye az bastık ama yine tuttu. Açıkcası bu kadar başarılı olabileceklerini hiç düşünmüyordum.

2 aralık’da verilen bu kupona yüklü girdik ve yine hatrı sayılır bir araba parası kazandık.

3 aralık’da verilen bu kupona yine yüklü girdik. Kasamız çok yükseldiği için artık korkmadan kuponlara para saçabiliyoruz. Paranın pul değerinde olduğu zamanlar diyebiliriz. Site öyle bir güven verdi ki sanki verdiğimiz paranın yarın bize kat kat döneceğine gönülden inandık.

Ve son olarak 4 aralık’da oynadığımız kuponda yine yüklü girdik ve sağlam bir gelir elde ettik.

Evet arkadaşlar durum budur! Sanırım daha fazla fotoğraf atmama gerek yoktur. Hani ne derler, mal ortada diyecek birşey yok. Biz lafımızın arkasındayız. Eğer bu siteye üye olup pişman olan olursa gelsin suratımıza tükürsün. Eğer bu siteden daha iyisini bulan olursa da ben bu yazdıklarımın hepsini sileceğim.

Hepinize bol şanslar, bol kazançlar.

Etiketler

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. bu kuponlar bildiğim kadarı ile üyelerle paylaşılan kuponlar değiller. bu kuponlar ek ücret ile özel kupon adı altında satılan şikeli kuponlar. ayda 1-2 defa satılan tarzda yani. ben de 4 defa alma şansım oldu ve 3 tanesi tuttu. hep oynarken korktum ve az bastım. ama olsun yine de kazandık.

  2. kralbanko’ya ben 5 gündür üyeyim. 5 günde toplamda 10 kupon verildi, bu kuponların 6 tanesi tuttu. liglerin araya girmesinden dolayı güzel kuponlar olmasa da genel olarak kuponlar tutuyor. en azından zarara girmiyoruz. dürüstçe hizmet veren bir tahmin sitesi olduklarını söyleyebilirim. bunun yanında müşteri temsilcileri çok ilgili, en küçük sorunda hemen ulaşıyorlar. saygılarımla…

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu