Banko Maçlar

Girona – CE Sabadell Banko İddaa Tahmini (4 Ocak)

Girona, iyi giden formunu 2020’nin son maçında bozdu. Sabadell, son maçlarında vites arttırmışlardı. 16-17 Gündür maç oynamayan takımların performanslarını merak ediyorum. Sabadell’in hücumda herhangi bir sıkıntısı olduğunu düşünmüyorum. Onların sorunu savunma! Ev sahibi tekrar vites yükseltmek isteyecektir. Ancak konuk ekibin hücum gücünden gol çıkarabileceğini düşündüğüm için tercihim karşılıklı gol var olacak.

Karşılıklı Gol Var 1.95

İspanya 2. Ligi’nde ilk 6 mücadelesi veren Girona, 4 maçta 10 puan topladıktan sonra Tenerife’e kaybetmişti. Düşmeme mücadelesi veren Saadell ise 3 maçta 5 puan alarak kendi geldi. Ancak kadro kalitesi olarak rakibinden üstün olan Girona’nın Tenerife yenilgisini kaza olduğunu düşünüyorum. Galip geleceklerini düşünüyorum. 

Girona son iki maçta hücumda pasif kalarak puanlar kaybetti. Planladıkları yerde değiller ve daha üst basamakları hedefliyorlar. En kötü playoff vizesi almaları gerekiyor. Sabadell son haftalarda biraz olsun toparladı. Düşme hattından kurtulmaları için savunmada daha iyi olmaları lazım. Girona kalite olarak rakibinin önünde. Son iki maçtaki kayıplardan sonra Sabadell önünde kazanmalarını bekliyorum.

Maç Sonucu 1 1.62

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu