Banko Maçlar

Chelsea – Aston Villa Banko İddaa Tahmini (28 Aralık)

helsea, son dört maçında üç yenilgi aldı. Bu yenilgilerin üçü de deplasmanlarda geldi. Son olarak haftalardır kazanamayan Arsenal’a yedi maç aradan sonra ilk galibiyetini tattırdılar. Aston Villa’da ise rüzgar ters yönde esiyor. Konuk ekip son dört karşılaşmadan 10 puan çıkardı. Crystal Palace karşısında 45 dakika 10 kişi oynasalar da 3-0 gibi net bir galibiyet aldılar. Chelsea toparlanmak istiyor ama Aston Villa çok formda. Tercihim 2.5 üst.

Toplam Gol 2,5 Üst 1.40

Emirates’ten puansız ayrılan Chelsea bu sezon dış sahada vasatı aşamadı. Kendi evlerinde daha iyi oynuyorlar. İki takım için de üç gün içinde çıkacakları ikinci maç olacak. Aston Villa’yı Crystal Palace karşısında beğendim ancak hem iç saha hem de daha kaliteli yedek kulübesinin sağladığı rotasyon avantajının burada belirleyici olabileceğini düşünüyorum. Arsenal yenilgisi sonrasında reaksiyon göstermesini beklediğim Chelsea favorim.

Maç Sonucu 1  1.55

Chelsea, uzun süredir maç kazanamayan Arsenal karşısında mağlup oldu ve daha da önemlisi sahada pek fazla varlık göstermeyi başaramadı. Üst üste üçüncü deplasman maçını kaybeden Frank Lampard ise eleştiri oklarının hedefinde yer aldı. İki takım da üretkenlikte genel olarak pek sorun yaşamıyor ve bence skor üretmek konusunda sıkıntı yaşamayacaklar. Ben bu karşılaşmada her iki takımdan da skor bekliyorum. Bence karşılıklı gol olabilir.

Karşılıklı Gol Var 1.48

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu